O naszej Firmie

Nasz zespół zdobywa wiedzę i praktykę w zakresie rachunkowości i finansów od 1999 roku. W 2006 roku w ramach spółki Androm Sp. z o.o. utworzyliśmy biuro usług księgowych. Świadczymy szeroki wachlarz usług dla grupy rozmaitych odbiorców. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Łodzi.

 

Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych - certyfikat o numerze 9290/2005. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej w PZU SA.

 

Naszymi Partnerami są zarówno klienci indywidualni, jak i duże firmy. Tworzymy młody, ambitny zespół doskonale wykształconych ludzi codziennie podnoszących swoje kwalifikacje. Dzięki temu, nasze usługi zawsze utrzymują się na najwyższym poziomie.

 

Usługi prowadzone przez nas mogą być świadczone zarówno w naszym biurze, jak i zdalnie a także bezpośrednio u Klienta. Naszą specjalnością jest pełna księgowość. Prowadzimy także raportowanie finansowe i analitykę biznesową. Na życzenie Klienta przygotujemy raporty zgodne z formatem jego macierzystej grupy finansowej, także po angielsku. Nie boimy się nietypowych wyzwań.